Abenduak 14 bitartean 82 taldek hartuko dute parte 8 multzotan banatuta
3.
MAILA
BENJAMIN
MUTILAK
1.
JARDUNALDIA
2013/10/05 KANTXA ORDUA
DESCANSO-IKASBERRI IKASTOLA C
‐XABIER MUNIBE E-KARMELO ETXEGARAI-G- X.
MUNIBE
1 11:00
XABIER MUNIBE F-KARMELO ETXEGARAI-F- X.
MUNIBE
1 10:00
XABIER MUNIBE G -KARMELO ETXEGARAI-E- PERDILLEGI
FRONTOIA 9:00
XABIER MUNIBE H-IRAURGI D PERDILLEGI
FRONTOIA 11:00
FLOREAGA B-IRAURGI C PERDILLEGI
FRONTOIA 10:00
3.
MAILA
BENJAMIN
NESKAK
1.
JARDUNALDIA
2013/10/05 KANTXA ORDUA
DESCANSO-KARMELO ETXEGARAI G
‐IKASBERRI IKASTOLA B-KARMELO ETXEGARAI F PERDILLEGI
FRONTOIA 12:00
XABIER MUNIBE C-KARMELO ETXEGARAI E- X.
MUNIBE
1 12:00
FLOREAGA B-IRAURGI C X.
MUNIBE
1 9:00
4.
MAILA
BENJAMIN
MUTILAK
1.
JARDUNALDIA
2013/10/05 KANTXA ORDUA
DESCANSO-IKASBERRI IKASTOLA A
‐IKASBERRI IKASTOLA B-KARMELO ETXEGARAI-D- UROLA
2 10:00
XABIER MUNIBE A-KARMELO ETXEGARAI-C- UROLA
2 11:00
XABIER MUNIBE B-KARMELO ETXEGARAI-B- UROLA
2 12:00
XABIER MUNIBE C-KARMELO ETXEGARAI-A- UROLA
3 10:00
XABIER MUNIBE D-IRAURGI B UROLA
3 11:00
FLOREAGA A-IRAURGI A UROLA
3 12:00
4.
MAILA
BENJAMIN
NESKAK
1.
JARDUNALDIA
2013/10/05 KANTXA
ORDUA
DESCANSO-KARMELO ETXEGARAI-D-
‐IKASBERRI IKASTOLA A-KARMELO ETXEGARAI-C- UROLA
2 9:00
XABIER MUNIBE A-KARMELO ETXEGARAI-B- UROLA1 12:00
XABIER MUNIBE B-KARMELO ETXEGARAI-A- UROLA1 10:00
FLOREAGA A-IRAURGI B UROLA1 11:00
ERREZIL-IRAURGI A UROLA
1 9:00
5. MAILA ALEBIN MUTILAK
1.
JARDUNALDIA
2013/10/05
KANTXA
ORDUA
DESCANSO - IKASBERRI IKASTOLA B ‐
XABIER MUNIBE D - KARMELO ETXEGARAI -F- X.
MUNIBE
FRONTOIA
9:00
XABIER MUNIBE E - KARMELO ETXEGARAI -E- IKASBERR
10:00
XABIER MUNIBE F - KARMELO ETXEGARAI -D- IKASBERRI
11:00
FLOREAGA C - IRAURGI D X.
MUNIBE
2
9:00
FLOREAGA D - IRAURGI C X.
MUNIBE
2
12:00
5. MAILA ALEBIN NESKAK
1. JARDUNALDIA 2013/10/05 KANTXA ORDUA
FLOREAGA B - KARMELO ETXEGARAI -D- X.
MUNIBE
FRONTOIA
10:00
IKASBERRI IKASTOLA C - KARMELO ETXEGARAI -C- IKASBERRI
12:00
XABIER MUNIBE C - IRAURGI E X.
MUNIBE
2
11:00
XABIER MUNIBE D - IRAURGI D X.
MUNIBE
2
10:00
6. MAILA ALEBIN MUTILAK
1.
JARDUNALDIA
2013/10/05
KANTXA
ORDUA
DESCANSO - IKASBERRI IKASTOLA A ‐
XABIER MUNIBE A - KARMELO ETXEGARAI -C- PERDILLEGI
1
9:00
XABIER MUNIBE B - KARMELO ETXEGARAI -B- PERDILLEGI
1
10:00
XABIER MUNIBE C - KARMELO ETXEGARAI -A- PERDILLEGI
1
11:00
FLOREAGA A - IRAURGI B BETERRA
HAUNDIA
9:00
FLOREAGA B - RAURGI A BETERRA
HAUNDIA
12:00
6.
MAILA
ALEBIN
NESKAK
1.
JARDUNALDIA
2013/10/05
KANTXA
ORDUA
FLOREAGA A - KARMELO ETXEGARAI -B- BETERRA
2
10:00
IKASBERRI IKASTOLA A - KARMELO ETXEGARAI -A- BETERRA
2
11:00
IKASBERRI IKASTOLA B - IRAURGI C IKASBERRI
9:00
XABIER MUNIBE A - IRAURGI B BETERRA
HAUNDIA
11:00
XABIER MUNIBE B - IRAURGI A BETERRA
HAUNDIA
10:00